29. mar

Všetci na kolesá!

Ahojte kamaráti, vedeli ste že aj tento rok vás čaká veľa dobrodružstiev a zážitkov na Detskej Tour Petra Sagana?

Organizátori Detskej Tour cez zimu naozaj lenili a pripravili pre nás všetkých more zábavy! Na jednotlivých etapách si budeme môcť zaskákať na skákacích hradoch, pozrieť si divadielko, či zajazdiť v bike aréne. Už tradične, každý z účastníkov dostane diplom a plagát nášho najlepšieho cyklistu! Naviac, po každom kole sa uskutoční tombola, v ktorej budete môcť vyhrať parádne ceny!

Nenechajte si ujsť tieto skvelé preteky, pretože pre nás- nádejné cyklistické hviezdy, je to jedinečná príležitosť súťažiť a zmerať si sily s kamarátmi.

Na Detskej Tour Petra Sagana je zaujímavé aj to, že je budovaná na princípe naozajstnej Tour, pretože najlepší pretekári zo všetkých kôl na záver sezóny dostanú farebne rozlíšené dresy, tak ako aj po poslednej etape Tour de France. Takže, ak si túžite obliecť svoj prvý zelený dres, ste na správnom mieste!

Kamaráti, neváhajte, zoberte rodičov, starých rodičov, priateľov i súrodencov a vidíme sa v Zášovej, v Nitre, v Súľove, v Banskej Bystrici, v Kežmarku, v Svite, v Slovenskom raji, v Topoľčiankach a v Bratislave!

Pozor, začíname v Lučenci už túto sobotu!

Tak šup-šup, vytiahnite svoje odrážadlá, trojkolky a bicykle a hor sa na preteky!

Viac informácii o detskej tour sa dozviete na: www.detskatour.sk

Energiu víťazov vám počas Detskej Tour Petra Sagana dodajú zdravé mňamky *sunroot, ktoré nájdete v našom e-shope.

[fancygallery id=“1″ album=“9″]

This error message is only visible to WordPress admins