14. júl

Víťazný deň

Ahojte kamaráti,

uplynulý víkend som sa zúčastnila na svojich prvých naozajstných cyklistických pretekoch! Poviem vám, bola to paráda! Detská Tour Petra Sagana sa tentokrát konala v Dolnom Kubíne a organizátori mysleli naozaj na všetko. Pripravili pre nás perfektný program, mnoho zábavných aktivít, skákacie hrady, občerstvenie a skvelé ceny! Hneď po príchode na miesto činu som zistila, že konkurencia je naozaj veľká, pretože všade naokolo bolo neskutočne veľa detičiek na bicykloch označených štartovacími číslami. Na preteky som sa veľmi tešila, pretože od jari som každý deň poctivo trénovala.

sofi2 copy

Pred samotným pretekom som sa posilnila výbornou mňamkou, ktorá mi dodala veľa síl a pribalila som si taktiež cyklistickú fľašu s mojou obľúbenou „Peťovskou“ limonádou.

Po štarte som vyrazila ako najrýchlejšie som vedela, snažila som sa predbehnúť, čo najviac detí, pretože som naozaj chcela vyhrať. Kúsok pred cieľom som zabrala tak silno ako Peťo, pretože on je môj vzor a veľký bojovník… a predstavte si, oplatilo sa! Vyhrala som druhé miesto v kategórii Baby a dostala som parádnu medailu!

team

Kamaráti, ak chcete vyhrávať aj vy, ako Peťo, pochutnajte si na raňajky na mojich mňamkách a pred pretekmi, či pred zápasom si doprajte poriadny dúšok SaganTOP limonády, ktorej recept nájdete tu.

P.S.: A hlavne nezabudnite saganovať! Vysadnite na bicykle, odrážadlá, či trojkolky, napodobnite Peťove víťazné gesto alebo si vymyslite nejaké vlastné, ktoré by mohlo inšpirovať Peťa, keď na budúce vyhrá 😉

Makovo-banánová mňamka *S /nielen/ na raňajky

IMG_1028

Na prípravu budete potrebovať:

2 banány

Mletý mak

Kokosový olej

Bio topinamburový sirup natural

Banány nakrájajte, polejte kokosovým olejom, bohato posypte makom, jemne premiešajte a na záver prelejte topinamburovým sirupom. Mňam!

Dobrú chuť 😉

Vaša *S

This error message is only visible to WordPress admins