22. nov

Slnko nie je iba jedno

Počas uplynulého víkendu ste sa mohli v slnečnej Kalifornii presvedčiť, že slnko naozaj nie je iba jedno, pretože *sunroot vycestoval na charitatívne podujatie, ktoré bolo od začiatku až do konca doslova saturované dobrou náladou a pozitívnymi emóciami!

img-20161120-wa0028

Organizátori podujatia pripravili pre hostí v krásnom prostredí West Lake Village nezabudnuteľný program, dobré jedlo a pelotón zábavy, ktorého lídrom nebol nikto iný ako večne usmiaty a dobre naladený, Peťo Sagan. Tourminátor má moc spájať ľudí tak ako málokto, a azda aj preto mu úloha hostiteľa na podujatí, ktorého ceľom bolo vyzbierať finančné prostriedky na pomoc deťom v núdzi, nesmierne sedela.

img-20161120-wa0037

Saganovci prišli do Kalifornie rozdávať šťastie a vyčarovať úsmev na tvárach detí a my sme boli pri tom, pretože sme presvedčení, že radosť sa rodí z maličkostí a život má zmysel, ak po ňom vo svete zostane o trochu viac lásky a dobra!

img-20161120-wa0023

Srdcom celého podujatia bola spoločná jazda účastníkov s dvojnásobným majstrom sveta v cestnej cyklistike, ktorá sa uskutočnila v sobotu dopoludnia. Poznávacím znamením tohto „tréningu“ bolo slnko, smiech, pozitívna energia a dobrá nálada, ktorá sa hrnula naprieč pelotónom doslova ako obrovská t*sunami. Na dlhej trati čakalo jazdcov niekoľko bufetov, v ktorých si účastníci mohli na zostávajúce kilometre vďaka našim energy gélom a topinamburkám dobiť energiu víťazov. P.S.: neodolal ani sám Peťo!

img-20161120-wa0022

Dušou tejto úžasnej akcie bola charitatívna aukcia, na ktorej sa podarila vyzbierať krásna čiastka, vďaka ktorej budú môcť deti z Boys & Girls Clubs of America rozvíjať svoj talent.

b_img_1479724620624

Veľkú dávku ľudskosti a láskavosti prejavil aj výrobca bicyklov, Specialized, ktorý deťom venoval 50 bicyklov a prilieb! Detičky boli neskutočne šťastné a veselé plamienky v ich očiach hovorili za všetko…

img-20161120-wa0026

Ďakujeme! Radosť detí je najviac!

[section bg=“https://sunroot.eu/wp-content/uploads/2016/07/topinambur-farba.jpg“ title=““ padding=“30px“ parallax_text=“0″ parallax=“0″ margin=“0px“]

Spoznajte bio produkty plné zdravia a víťaznej energie!

[button size=“medium“ style=“primary“ text=“Vstúpiť“ link=“https://sunroot.eu/shop/“ target=““]

[/section]

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.