22. nov

Slnko nie je iba jedno

Počas uplynulého víkendu ste sa mohli v slnečnej Kalifornii presvedčiť, že slnko naozaj nie je iba jedno, pretože *sunroot vycestoval na charitatívne podujatie, ktoré bolo od začiatku až do konca doslova saturované dobrou náladou a pozitívnymi emóciami!

img-20161120-wa0028

Organizátori podujatia pripravili pre hostí v krásnom prostredí West Lake Village nezabudnuteľný program, dobré jedlo a pelotón zábavy, ktorého lídrom nebol nikto iný ako večne usmiaty a dobre naladený, Peťo Sagan. Tourminátor má moc spájať ľudí tak ako málokto, a azda aj preto mu úloha hostiteľa na podujatí, ktorého ceľom bolo vyzbierať finančné prostriedky na pomoc deťom v núdzi, nesmierne sedela.

img-20161120-wa0037

Saganovci prišli do Kalifornie rozdávať šťastie a vyčarovať úsmev na tvárach detí a my sme boli pri tom, pretože sme presvedčení, že radosť sa rodí z maličkostí a život má zmysel, ak po ňom vo svete zostane o trochu viac lásky a dobra!

img-20161120-wa0023

Srdcom celého podujatia bola spoločná jazda účastníkov s dvojnásobným majstrom sveta v cestnej cyklistike, ktorá sa uskutočnila v sobotu dopoludnia. Poznávacím znamením tohto „tréningu“ bolo slnko, smiech, pozitívna energia a dobrá nálada, ktorá sa hrnula naprieč pelotónom doslova ako obrovská t*sunami. Na dlhej trati čakalo jazdcov niekoľko bufetov, v ktorých si účastníci mohli na zostávajúce kilometre vďaka našim energy gélom a topinamburkám dobiť energiu víťazov. P.S.: neodolal ani sám Peťo!

img-20161120-wa0022

Dušou tejto úžasnej akcie bola charitatívna aukcia, na ktorej sa podarila vyzbierať krásna čiastka, vďaka ktorej budú môcť deti z Boys & Girls Clubs of America rozvíjať svoj talent.

b_img_1479724620624

Veľkú dávku ľudskosti a láskavosti prejavil aj výrobca bicyklov, Specialized, ktorý deťom venoval 50 bicyklov a prilieb! Detičky boli neskutočne šťastné a veselé plamienky v ich očiach hovorili za všetko…

img-20161120-wa0026

Ďakujeme! Radosť detí je najviac!

[section bg=“https://sunroot.eu/wp-content/uploads/2016/07/topinambur-farba.jpg“ title=““ padding=“30px“ parallax_text=“0″ parallax=“0″ margin=“0px“]

Spoznajte bio produkty plné zdravia a víťaznej energie!

[button size=“medium“ style=“primary“ text=“Vstúpiť“ link=“https://sunroot.eu/shop/“ target=““]

[/section]

This error message is only visible to WordPress admins