10. júl

SAGANUJ A VYHRAJ!

SAGANUJ A VYHRAJ!

Peter Sagan v súčasnosti predvádza svoje umenie na veľkej cyklistickej fieste, kde famózne, vytrvalo a s noblesnou bojovnosťou jemu vlastnou, zdoláva nástrahy trate 103. ročníka Tour de France.

Geniálny cyklista. Zjav. Charizmatický rebel. Rocková hviezda cyklistiky, ktorá ovládla už mnohé svetové pódiá a podmanila si srdcia fanúšikov na celom svete.

Zdá sa, že publikum nemiluje Petra PRETO, že vyhráva, ale najmä pre spôsob AKO vyhráva. Občas potlačí súperov, zavtipkuje, pozdraví divákov, nikoho neodmietne a s každým fanúšikom sa s úsmevom odfotí. Na trati zakaždým nechá všetko, do svojho výkonu vloží dušu, vo finiši zaútočí s bojovnosťou leva, po 220km dlhej etape prejde cieľovou páskou svojim legendárnym wheelie, dá víťazné gesto a davy jasajú!

Okrem nevídaných športových výkonov, sú to práve Petrove gestá, ktorými si získal ľudí všetkých vekových kategórií.

Po veľkom úspechu predchádzajúceho saganovania, ktoré prebiehalo na sociálnych sieťach počas jarných klasík, sme sa rozhodli pokračovať v tomto fenoméne a vyjadriť nášmu Tourminátorovi podporu aj počas Tour de France.

SAGANOVO GESTO

Máš od 0 do 100 rokov? Saganuješ, či raduješ sa ako Sagan? Či už na bicykli alebo bez, napodobni Peťove víťazné gesto alebo pre neho vymysli nejaké nové, ktorým by mohol pri najbližšej príležitosti potešiť fanúšikov v cieli a vytvor spolu s nami fenomén saganovania!
Ako na to? Odfoť sa alebo natoč krátke video s víťazným gestom. Fotku alebo video
zdieľaj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram alebo Twitter. Na instagrame alebo na
Twitteri k príspevku uveď hashtagy #saganujem a #sunroot. Na facebooku stačí, keď
foto/video uverejníš na facebook stránke *sunroot alebo vložíš do komentára pod obrázok
súťaže.

Víťazi získajú originálny dúhový dres Petra Sagana s jeho podpisom, tričko z limitovanej edície #saganujem, či balíček zdravia *sunroot.  O víťazoch súťaže nebude opäť rozhodovať nik iný, ako sám Tourminátor, ktorý z každej sociálnej siete vyberie 3 najlepšie príspevky. Spolu tak vyhrá až 9 šťastlivcov 😉

Ako sa môžeš zapojiť do súťaže #saganujem?

  1. Odfoť sa alebo natoč krátke video s Peťovým víťazným gestom alebo vymysli nové 😉
  2. Fotku alebo video zdieľaj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram alebo Twitter.
  3. Vďaka hashtagu #saganujem a #sunroot budeš na sieťach Instagram a Twitter automaticky zaradený do súťaže. Na Facebooku je potrebné iba pridať fotku alebo video do komentárov pod príspevky tejto stránky, ktoré sa týkajú súťaže #saganujem, alebo ho zdieľať priamo na Facebook stránke*sunroot
  4. Saganuj až do konca Tour de France a sleduj, ktorú fotku, či video si Peter vyberie.

Súťaž trvá od 10.7. – 24.7.2016, celé pravidlá súťaže si môžeš prečítať na samostatnej stránke. Výhercov uverejníme na oficiálnej web stránke *sunroot a na jej oficiálnych profiloch na Facebooku, Instagrame a Twitteri do 31.7. 2016.

This error message is only visible to WordPress admins