11. jan

RECAP 2016 alebo ako utopiť Peťa Sagana

Nový rok je ideálnym časom zamyslieť sa nad rokom uplynulým alebo šanca zhodnotiť všetky pozitíva a poučiť sa z negatív. Aký bol náš rok 2016?

Jednoznačne slnečný! Farebný, veselý, zábavný, hravý a ako inak, sladký!

Vo februári sme sa zúčastnili na predstavení CyS – Cyklistickej Akadémie Petra Sagana, ktoré sa uskutočnilo v Grand Hoteli River Park v Bratislave. Na tejto milej udalosti sme pripravili pre novinárov a pozvaných hostí catering pozostávajúci z /ako inak/ topinamburových špecialít. Podávalo sa fantastické topinamburové velouté od skvelého šéfkuchára Jara Ertla, chrumkavé topinamburové fašírky s topinamburovým džemom, topinamburová nátierka a mäkulinké topinamburové rožteky. Samozrejme nechýbal náš obľúbený fitnesscup, kvitnúci topinamburový čaj a ani naša srdcovka, osviežujúca a bylinkami prevoňaná SAGANtop limonáda. Skrátka, mňamky ako jedna báseň!

img_7625

O pár týždňov neskôr si energia víťazov podmanila výživových špecialistov z cyklistického tímu Tinkoff a my sme sa stali oficiálnym dodávateľom! Na dobrotách z našej produkcie si tak mohli denne pochutnávať jazdci aj s celým realizačným tímom. O tom, že tímu sa počas uplynulej sezóny mimoriadne darilo, azda ani netreba informovať, pretože Tinkoffáci zbierali úspechy takmer na všetkých pretekoch.

img_8323

Prišla jar a okrem pro-cyklistov začali pretekať aj deti, pretože odštartoval III. ročník Detskej Tour Petra Sagana a my sme boli pri tom! Z Detskej tour sa stal fantastický projekt so skvelou myšlienkou: NIKDY SA NEVZDÁVAJ! Toto motto sa Detskej tour mimoriadne hodí, pretože jej zámerom je motivovať deti, že môžu byť čím chcú, len musia veriť a trpezlivo nasledovať svoje sny. Atmosféra bola počas všetkých kôl vskutku čarovná. Decká preukázali obrovskú bojovnosť, pevné odhodlanie a hlavne férového súťažného ducha!

20160626_123206

Počas jarných klasík sme s Vašou neskutočnou podporou famózne #saganovali  a z nášho-vášho saganovania sa stal na sociálnych sieťach doslova fenomén! O tom, že Peťo vašu podporu skutočne cítil nemožno pochybovať, pretože na jarných klasikách bol tourminátor doslova neprehliadnuteľný!

So špecialitami z topinambura ste mali možnosť zoznámiť sa aj počas Slovak Food festivalu v Bratislave, kde ste mohli ochutnať napríklad topinamburové klobásky, kašu, či osviežujúce limonády.

20160714_115839

Ihneď po skončení festivalu sme balili kufor plný topinamburových mňamiek a hor sa do Utahu za Peťom, ktorý tam práve bol na vysokohorskom sústredení v rámci prípravy na Tour de France. Na topinamburovom menu si denne pochutnávala celá výprava! Energie sme mali habadej nielen na tréningy, ale aj na aktívny relax s nádychom adrenalínu, pretože nám pasívny oddych skrátka nič nehovorí…

15967478_10154927800129246_363114594_o

V júni sme trošku zatúžili premeniť Žilinu na malý Hollywood a v priebehu jedného dňa sa nám podarilo zmajstrovať *sunroot movie, v ktorom Peťo makal ako Rocky, bojoval ako Gladiátor, bavil sa ako John Travolta, zmokol ako Spiderman, až sme ho nakoniec  takmer utopili! Bol krásny letný večer a na scénu s bozkom sme potrebovali dážď. Nuž, chopili sme sa krhieľ s vodou a v zmysle starej-známej zásady “pomôž si ako vieš”, sme ich namierili priamo na Majstra sveta, ktorý visel dolu hlavou na horolezeckých skobách z balkóna … S nami je život skrátka sladký 😉

Nasledovali Majstrovstvá Slovenska a Čiech v cestnej cyklistike, kde sme nemohli chýbať a pretekárov tu povzbudzoval aj náš veselý maskot Sunny.

img_0870

Prišiel júl a s ním aj elegantná stará dáma v podobe prestížnej Tour de France. Opäť sme #saganovali spolu s vami, zatiaľ čo Peťo rozdával fanúšikom radosť a svojimi famóznymi výkonmi tešil celý cyklistický svet.

V októbri sme sa z dúhového dresu radovali už po druhýkrát, a hneď potom sme s balíkom plným energie víťazov zavítali na charitatívne podujatie do slnečnej Kalifornie, na ktorom sa všetci prítomní mohli presvedčiť, že slnko naozaj nie je iba jedno! Peťo s Katkou prišli do Kalifornie rozdávať šťastie a vyčarovať úsmev na tvárach detí. My sme nemohli chýbať, pretože sme presvedčení, že radosť sa rodí z maličkostí a život má zmysel jedine, ak po ňom vo svete zostane o trochu viac lásky a dobra.

15966338_10154927800124246_970438833_o 15966503_10154927800089246_19253957_o

Kde jedna cesta končí, druhá začína a záver roka nám priniesol novú výzvu v podobe partnerstva s pro-cyklistickým tímom BORA-hansgrohe, z ktorého sa veľmi tešíme, pretože cítime, že zdieľame spoločné hodnoty, a to najmä úctu k prírode a lásku k aktívnemu životnému štýlu. V tíme je cítiť neskutočne priateľskú atmosféru, veľa nadšenia a radosti z cyklistiky, a preto sme hrdí, že môžeme byť jeho súčasťou!

img_1589 img_1542

Ďakujeme za všetky dobrá, ktoré nám rok 2016 priniesol a Vám naša milá *sunroot rodinka ďakujeme, že ste s nami!

[section bg=“https://sunroot.eu/wp-content/uploads/2016/07/topinambur-farba.jpg“ title=““ padding=“30px“ parallax_text=“0″ parallax=“0″ margin=“0px“]

Spoznajte bio produkty plné zdravia a víťaznej energie!

[button size=“medium“ style=“primary“ text=“Vstúpiť“ link=“https://sunroot.eu/shop/“ target=““]

[/section]

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.