26. sep

Finále Detskej Tour Petra Sagana

Ahojte kamaráti!

Cez víkend sa v nádhernom prostredí Súľovských skál uskutočnilo finále Detskej Tour Petra Sagana, na ktorom nechýbal usmiaty Sunny s darčekmi pre víťazov a ani ja, vaša malá *S. Finálové kolo som si predsa nemohla nechať ujsť a ako vždy, aj tentokrát som v kategórii Baby zasadla do sedla môjho odrážadla.

sunroot-destka-tour-01

Počasie vyšlo na jednotku a atmosféra bola doslova neskutočná! Organizátori si pripravili pre nás deti, aj pre našich rodičov parádny program, nechýbali skákacie hrady, divadielko, maľovanie na tvár, trialová show v podaní NOvoCK trial Lučenec, či zážitkový program pre so psíkmi z n.o. Zmysel života a saganovské balóniky! Poviem vám, všetko bolo úžasné!

sunroot-destka-tour-04

Na trati sa zišlo množstvo dobre naladených detí, ktoré ukázali nezdolného športového ducha a za hlasného povzbudzovania svojich rodičov, starých rodičov, či súrodencov, bojovali ako skutoční profesionáli.

sunroot-destka-tour-02

Na stupienkoch víťazov sa nakoniec objavili skutočne len tí najlepší z najlepších, a keďže konkurencia bola obrovská, pódiové umiestnenia si museli víťazi počas celej tour, naozaj tvrdo vybojovať!

sunroot-destka-tour-06

Kamaráti, ak ste na tejto detskej cyklistickej fieste tento rok náhodou chýbali, tak na budúci rok si túto jedinečnú udalosť určite nenechajte ujsť! Zoberte rodičov, babky a dedkov, do kufra zbaľte bicykle, trojkolky, či odrážadlá a vyberte sa za dobrodružstvom! Spoznáte nových kamarátov, uvidíte množstvo pekných miest a strávite nezabudnuteľný čas so svojou rodinou!

Tak, teraz si trošku oddýchnite, pretože sezóna bola skutočne náročná, ale nezaháľajte, pretože ak chcete byť naozaj dobrí a úspešní ako Peťo, tak musíte veľa a tvrdo trénovať!

[row ]

[col span=“1/3″ ]

topinamburky-horka-coko-sunroot

[/col]
[col span=“2/3″ ]

P.S.1: Nikdy sa nevzdávajte, kamaráti!

P.S.2: Počas tréningu sa určite nezabudnite posilniť našimi mňamkami z topinambura, ktoré vám dodajú more víťaznej energie a zaručenie vám zachutia minimálne tak veľmi, ako mne, Peťovi a všetkým víťazom z Detskej Tour! Nakuknite do nášho eshopu.
[/col]

[/row]

[section bg=“https://sunroot.eu/wp-content/uploads/2016/07/topinambur-farba.jpg“ title=““ padding=“30px“ parallax_text=“0″ parallax=“0″ margin=“0px“]

Spoznajte bio produkty plné zdravia a víťaznej energie!

[button size=“medium“ style=“primary“ text=“Vstúpiť“ link=“https://sunroot.eu/shop/“ target=““]

[/section]