06. aug

Cool limonády

Leta a záhradných posedení s priateľmi sa  v chladnejších mesiacoch roka nevieme dočkať. Čo takto si tieto nezabuduteľné chvíle s blízkymi spríjemniť osviežujúcimi drinkami, na ktoré vaši hostia len tak nezabudnú? Domáce limonády sú hitom leta, pripraviť ich zvládnete len za pár minút a výsledkom budete viac ako prekvapení! Zabudnite na kupované nápoje s kopou cukru a chémie. Pripravte si vitamínmi, čerstvým ovocím a bylinkami presýtené drinky, ktoré si zaručene zamilujete!

Naše limonády sú sladené čerstvým ovocím a sladký bozk im dodá *sunVital, náš vylepšený topinamburový sirup, ktorý je dosladzovaný len bio hroznovým muštom a ukrýva v sebe to najlepšie z darov prírody.

Najlepšia malinovka

Táto fantastická limonáda je dokonalým spojením sladkej maliny a voňavej šalvie. Patrí jednoznačne medzi naše najobľúbenejšie a poteší aj deti. Vďaka farebnej kombinácii ružových malín zelenkavej šalvie bude vkusnou ozdobou každého stola.

Nachystajte si:

Hrnček čerstvých malín

Šalvia

Citrón

*sunVital natural

1 hrnček vody

Perlivá minerálka

Maliny umyjeme a zmixujeme s vodou a lístkami šalvie/zopár odložíme na ozdobu/. Zmes precedíme cez jemné sitko. Pridáme citrónovú šťavu, minerálku, *sunVital podľa chuti, dobre premiešame a servírujeme vo veľkom pohári s kockami ľadu, lístkami šalvie, s citrónom a s čerstvými malinami.

Provensálska čučoriedka

Toto je ďalší osviežujúci drink, ktorý si vás zaručene podmaní, najmä ak ste fanúšikom omamnej levandule. Chuť čučoriedky a tejto obľúbenej bylinky, ktorá je symbolom Provensálska, upokojí myseľ a dobije vám baterky množstvom vitamínov a antioxidantov.

Budeme potrebovať:

Hrnček čučoriedok

Levanduľa

Citrón

*sunVital natural

1 hrnček vody

Perlivá minerálka

Čučoriedky dobre umyjeme, vložíme do mixéra spolu s levanduľou a chvíľku zľahka mixujeme. Zmes precedíme cez jemné sitko, pridáme citrónovú šťavu, minerálku, *sunVital podľa chuti, dobre premiešame a servírujeme v džbáne s kockami ľadu, s levanduľou, s citrónom a čerstvými čučoriedkami.

Svieža jahoda

Krásne farebná limonáda, ktorou zaručene očaríte všetkých hostí! Lahodná, osviežujúca a presýtená voňavou medovkou. Tento nápoj lásky z čerstvých jahôd je doslova stvorený na horúce letné dni i noci.

Ako na to?

Hrnček jahôd

Medovka

Limetka

*sunVital natural

1 hrnček vody

Perlivá minerálka

Jahody dôkladne umyjeme, zmixujeme s vodou a lístkami čerstvej medovky. Zmes následne precedíme cez jemné sitko, dolejeme minerálkou, pridáme šťavu z limetky, *sunVital podľa chuti, dobre premiešame a servírujeme vo veľkom pohári s kockami ľadu, lístkami medovky, s limetkou a kúskami jahôd.

Na zdravie!

This error message is only visible to WordPress admins