06. aug

Cool limonády

Leta a záhradných posedení s priateľmi sa  v chladnejších mesiacoch roka nevieme dočkať. Čo takto si tieto nezabuduteľné chvíle s blízkymi spríjemniť osviežujúcimi drinkami, na ktoré vaši hostia len tak nezabudnú? Domáce limonády sú hitom leta, pripraviť ich zvládnete len za pár minút a výsledkom budete viac ako prekvapení! Zabudnite na kupované nápoje s kopou cukru a chémie. Pripravte si vitamínmi, čerstvým ovocím a bylinkami presýtené drinky, ktoré si zaručene zamilujete!

Naše limonády sú sladené čerstvým ovocím a sladký bozk im dodá *sunVital, náš vylepšený topinamburový sirup, ktorý je dosladzovaný len bio hroznovým muštom a ukrýva v sebe to najlepšie z darov prírody.

 

Najlepšia malinovka

Táto fantastická limonáda je dokonalým spojením sladkej maliny a voňavej šalvie. Patrí jednoznačne medzi naše najobľúbenejšie a poteší aj deti. Vďaka farebnej kombinácii ružových malín zelenkavej šalvie bude vkusnou ozdobou každého stola.

Nachystajte si:

Hrnček čerstvých malín

Šalvia

Citrón

*sunVital natural

1 hrnček vody

Perlivá minerálka

Maliny umyjeme a zmixujeme s vodou a lístkami šalvie/zopár odložíme na ozdobu/. Zmes precedíme cez jemné sitko. Pridáme citrónovú šťavu, minerálku, *sunVital podľa chuti, dobre premiešame a servírujeme vo veľkom pohári s kockami ľadu, lístkami šalvie, s citrónom a s čerstvými malinami.

 

Provensálska čučoriedka

Toto je ďalší osviežujúci drink, ktorý si vás zaručene podmaní, najmä ak ste fanúšikom omamnej levandule. Chuť čučoriedky a tejto obľúbenej bylinky, ktorá je symbolom Provensálska, upokojí myseľ a dobije vám baterky množstvom vitamínov a antioxidantov.

Budeme potrebovať:

Hrnček čučoriedok

Levanduľa

Citrón

*sunVital natural

1 hrnček vody

Perlivá minerálka

Čučoriedky dobre umyjeme, vložíme do mixéra spolu s levanduľou a chvíľku zľahka mixujeme. Zmes precedíme cez jemné sitko, pridáme citrónovú šťavu, minerálku, *sunVital podľa chuti, dobre premiešame a servírujeme v džbáne s kockami ľadu, s levanduľou, s citrónom a čerstvými čučoriedkami.

Svieža jahoda

Krásne farebná limonáda, ktorou zaručene očaríte všetkých hostí! Lahodná, osviežujúca a presýtená voňavou medovkou. Tento nápoj lásky z čerstvých jahôd je doslova stvorený na horúce letné dni i noci.

Ako na to?

Hrnček jahôd

Medovka

Limetka

*sunVital natural

1 hrnček vody

Perlivá minerálka

Jahody dôkladne umyjeme, zmixujeme s vodou a lístkami čerstvej medovky. Zmes následne precedíme cez jemné sitko, dolejeme minerálkou, pridáme šťavu z limetky, *sunVital podľa chuti, dobre premiešame a servírujeme vo veľkom pohári s kockami ľadu, lístkami medovky, s limetkou a kúskami jahôd.

 

Na zdravie!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.