03. jan

BORA-hansgrohe

Nový rok. Nový začiatok. A to doslova!

Na začiatok roka máme pre vás skvelú novinku. Kvalitu a výnimočnosť našich produktov si všimli aj výživoví špecialisti v cyklistickom pro-tíme BORA-hansgrohe a *sunroot má preto česť byť jeho súčasťou! Počnúc 1. januárom 2017 sme sa stali oficiálnym dodávateľom BORA-hansgrohe a na pochúťkach z našej produkcie si budú môcť denne pochutnávať jazdci aj s celým realizačným tímom. O tom, že členovia tímu si topinamburové špeciality veľmi obľúbili sme sa mohli presvedčiť na vlastné oči na uvítacej recepcii, ktorá sa uskutočnila v decembri priamo v srdci spoločnosti BORA v nemeckom Raublingu.

peter_sagan_2017_bora_hansgrohe

S BORA-hansgrohe nás nepochybne spájajú spoločné hodnoty, a to najmä úcta k prírode, láska k aktívnemu životnému štýlu a dôraz na kvalite, a preto sme skutočne veľmi hrdí, že sme súčasťou tímu plného nadšených ľudí, ktorí milujú svoju prácu a robia ju s vášňou.
Jedálniček jazdcov, zdravé recepty z kuchyne BORA, či delikatesy z varešky michelinského šéfkuchára, ktorý s tímom spolupracuje, vám prezradíme už čoskoro!

sunroot-bora

Unikátne bio produkty z topinambura alebo superpotraviny 21. storočia, na ktorej si pochutnávajú aj jazdci z cyklistického pro-tímu BORA-hansgrohe nájdeš tu.

[section bg=“https://sunroot.eu/wp-content/uploads/2016/07/topinambur-farba.jpg“ title=““ padding=“30px“ parallax_text=“0″ parallax=“0″ margin=“0px“]

Spoznajte bio produkty plné zdravia a víťaznej energie!

[button size=“medium“ style=“primary“ text=“Vstúpiť“ link=“https://sunroot.eu/shop/“ target=““]

[/section]

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.