BORA-hansgrohe

Nový rok. Nový začiatok. A to doslova!

Na začiatok roka máme pre vás skvelú novinku. Kvalitu a výnimočnosť našich produktov si všimli aj výživoví špecialisti v cyklistickom pro-tíme BORA-hansgrohe a *sunroot má preto česť byť jeho súčasťou! Počnúc 1. januárom 2017 sme sa stali oficiálnym dodávateľom BORA-hansgrohe a na pochúťkach z našej produkcie si budú môcť denne pochutnávať jazdci aj s celým realizačným tímom. O tom, že členovia tímu si topinamburové špeciality veľmi obľúbili sme sa mohli presvedčiť na vlastné oči na uvítacej recepcii, ktorá sa uskutočnila v decembri priamo v srdci spoločnosti BORA v nemeckom Raublingu.

peter_sagan_2017_bora_hansgrohe

S BORA-hansgrohe nás nepochybne spájajú spoločné hodnoty, a to najmä úcta k prírode, láska k aktívnemu životnému štýlu a dôraz na kvalite, a preto sme skutočne veľmi hrdí, že sme súčasťou tímu plného nadšených ľudí, ktorí milujú svoju prácu a robia ju s vášňou.
Jedálniček jazdcov, zdravé recepty z kuchyne BORA, či delikatesy z varešky michelinského šéfkuchára, ktorý s tímom spolupracuje, vám prezradíme už čoskoro!

sunroot-bora

Unikátne bio produkty z topinambura alebo superpotraviny 21. storočia, na ktorej si pochutnávajú aj jazdci z cyklistického pro-tímu BORA-hansgrohe nájdeš tu.

Spoznajte bio produkty plné zdravia a víťaznej energie!

Vstúpiť